VSKY05201006-G4-08 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VSKY05201006-G4-08 |
Beskrivning | DIODE SCHOTT 20V 500MA CLP10062L |
Tillverkarens standardleveranstid | 58 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 20 V 500mA Ytmontering CLP1006-2L |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | VSKY05201006-G4-08 Modeller |
Kategori | Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 75 µA @ 20 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 150pF vid 0V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 20 V | Leverantörens enhetsförpackning CLP1006-2L |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 500mA | Arbetstemperatur - koppling 150°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 430 mV @ 500 mA | Basproduktens nummer |