VS-E5PX6006L-N3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 1 301
Datablad
Dioder 600 V 60A Genomgående hål TO-247AD
VS-E5PX6006L-N3
DigiKeys produktnummer
112-VS-E5PX6006L-N3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-E5PX6006L-N3
Beskrivning
DIODE STANDARD 600V 60A TO247AD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Omvänd återhämtningstid (trr)
46 ns
Serie
Ström - läckström @ Vr
25 µA @ 600 V
Förpackning
Rör
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
TO-247AD
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
600 V
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-175°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
60A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
2.2 V @ 60 A