VS-3C20ED07T-M3/I
DigiKeys produktnummer
112-VS-3C20ED07T-M3/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
112-VS-3C20ED07T-M3/ICT-ND - Remsbit (CT)
112-VS-3C20ED07T-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-3C20ED07T-M3/I
Beskrivning
RF DIODE SCHOTTKY 650V 114W SMPD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - RF Schottky - enkel 650V 20 A 114 W SMPD
Kategori
Ström - max
20 A
Tillverkare
Vishay
Kapacitans @ Vr, F
82pF vid 400V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Effektförlust (max)
114 W
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Diodtyp
Schottky - enkel
Inkapsling/låda
TO-263-3, D2PAK (2 stift + flik), variant
Spänning - toppback (max)
650V