VS-30BQ015HM3/9AT
DigiKeys produktnummer
112-VS-30BQ015HM3/9ATTR-ND - Remsa och spole (TR)
112-VS-30BQ015HM3/9ATCT-ND - Remsbit (CT)
112-VS-30BQ015HM3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-30BQ015HM3/9AT
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 15V 3A DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 15 V 3A Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - läckström @ Vr
4 mA @ 15 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
1120pF vid 5V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstyp
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
15 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
3A
Leverantörens enhetsförpackning
DO-214AB (SMC)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
350 mV @ 3 A
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-125°C
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)