VS-30BQ015-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
VS-30BQ015-M3/9ATGITR-ND - Remsa och spole (TR)
VS-30BQ015-M3/9ATGICT-ND - Remsbit (CT)
VS-30BQ015-M3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-30BQ015-M3/9AT
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 15V 3A DO214AB
Detaljerad beskrivning
Dioder 15 V 3A Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VS-30BQ015-M3/9AT Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
4 mA @ 15 V
Kapacitans @ Vr, F
1120pF vid 5V, 1MHz
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
15 V
Ström - likriktat medelvärde (Io)
3A
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-125°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
350 mV @ 3 A