VS-25ETS08S-M3
DigiKeys produktnummer
VS-25ETS08S-M3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-25ETS08S-M3
Beskrivning
DIODE STANDARD 800V 25A TO263AB
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 800 V 25A Ytmontering TO-263AB (D2PAK)
EDA-/CAD-modeller
VS-25ETS08S-M3 Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 µA @ 800 V
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
TO-263AB (D2PAK)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
800 V
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
25A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.14 V @ 25 A