VS-25CTQ035SPBF är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Diodmatris 1 par gemensam katod 35 V 30A Ytmontering TO-263-3, D2PAK (2 stift + flik), TO-263AB
VS-25CTQ035SPBF
DigiKeys produktnummer
25CTQ035SPBF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-25CTQ035SPBF
Beskrivning
DIODE ARR SCHOTT 35V 30A TO263AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
VS-25CTQ035SPBF Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
710 mV @ 30 A
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Ström - läckström @ Vr
1.75 mA @ 35 V
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-150°C
Diodkonfiguration
1 par gemensam katod
Monteringstyp
Ytmontering
Teknologi
Schottky
Inkapsling/låda
TO-263-3, D2PAK (2 stift + flik), TO-263AB
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
35 V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-263AB (D2PAK)
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod)
30A