VS-20TQ035S-M3 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | VS-20TQ035S-M3-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VS-20TQ035S-M3 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 35V 20A TO263AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 35 V 20A Ytmontering TO-263AB (D2PAK) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | VS-20TQ035S-M3 Modeller |
Kategori | Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 2.7 mA @ 35 V |
Förpackning Rör | Kapacitans @ Vr, F 1400pF vid 5V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 35 V | Leverantörens enhetsförpackning TO-263AB (D2PAK) |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 20A | Arbetstemperatur - koppling -55°C-150°C |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 570 mV @ 20 A | Basproduktens nummer |