VS-20CTQ035S-M3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
SMC Diode Solutions
I lager: 790
Datablad
Diodmatris 1 par gemensam katod 35 V 10A Ytmontering TO-263-3, D2PAK (2 stift + flik), TO-263AB
VS-20CTQ035S-M3
DigiKeys produktnummer
VS-20CTQ035S-M3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-20CTQ035S-M3
Beskrivning
DIODE ARR SCHOTT 35V 10A TO263AB
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
640 mV @ 10 A
Tillverkare
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Förpackning
Rör
Ström - läckström @ Vr
2 mA @ 35 V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-175°C
Diodkonfiguration
1 par gemensam katod
Monteringstyp
Ytmontering
Teknologi
Schottky
Inkapsling/låda
TO-263-3, D2PAK (2 stift + flik), TO-263AB
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
35 V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-263AB (D2PAK)
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod)
10A