VS-18TQ045STRL-M3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
STMicroelectronics
I lager: 0
Datablad
Dioder 45 V 18A Ytmontering TO-263AB (D2PAK)
VS-18TQ045STRL-M3
DigiKeys produktnummer
VS-18TQ045STRL-M3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-18TQ045STRL-M3
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 45V 18A TO263AB
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
2.5 mA @ 35 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kapacitans @ Vr, F
1400pF vid 5V, 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
45 V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-263AB (D2PAK)
Ström - likriktat medelvärde (Io)
18A
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-175°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
600 mV @ 18 A