VS-15EVU06-M3/I
DigiKeys produktnummer
VS-15EVU06-M3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
VS-15EVU06-M3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
VS-15EVU06-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-15EVU06-M3/I
Beskrivning
DIODE STANDARD 600V 15A SLIMDPAK
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 600 V 15A Ytmontering SlimDPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VS-15EVU06-M3/I Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Omvänd återhämtningstid (trr)
40 ns
Serie
Ström - läckström @ Vr
20 µA @ 600 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
SlimDPAK
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
600 V
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-175°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
15A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.8 V @ 15 A