VS-15EVL06HM3/I
DigiKeys produktnummer
VS-15EVL06HM3/IGITR-ND - Remsa och spole (TR)
VS-15EVL06HM3/IGICT-ND - Remsbit (CT)
VS-15EVL06HM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-15EVL06HM3/I
Beskrivning
DIODE STANDARD 600V 15A SLIMDPAK
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 600 V 15A Ytmontering SlimDPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VS-15EVL06HM3/I Modeller
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
60 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 600 V
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
600 V
Leverantörens enhetsförpackning
SlimDPAK
Ström - likriktat medelvärde (Io)
15A
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-175°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.35 V @ 15 A
Basproduktens nummer
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)