VS-15ERH02-M3/I | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VS-15ERH02-M3/I |
Beskrivning | RECTIFIER, FRED, 15A, 200V, HYPE |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 200 V 15A Ytmontering, vätbar sida DFN6546A |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - fram (Vf) (max) @ If 1.1 V @ 15 A |
Tillv. | Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |
Serie | Omvänd återhämtningstid (trr) 28 ns |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - läckström @ Vr 1 µA @ 200 V |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 200 V | Leverantörens enhetsförpackning DFN6546A |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 15A | Arbetstemperatur - koppling -55°C-175°C |