VS-10ETF06-M3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
IXYS
I lager: 291
Datablad
Dioder 600 V 10A Genomgående hål TO-220AC
VS-10ETF06-M3
DigiKeys produktnummer
VS-10ETF06-M3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS-10ETF06-M3
Beskrivning
DIODE STANDARD 600V 10A TO220AC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Omvänd återhämtningstid (trr)
200 ns
Förpackning
Rör
Ström - läckström @ Vr
100 µA @ 600 V
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
600 V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-220AC
Ström - likriktat medelvärde (Io)
10A
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.2 V @ 10 A