VCAN33A2-03SHE3A08
DigiKeys produktnummer
112-VCAN33A2-03SHE3A08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-VCAN33A2-03SHE3A08CT-ND - Remsbit (CT)
112-VCAN33A2-03SHE3A08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VCAN33A2-03SHE3A08
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 56VC SOT233
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
56V Klämma 2,7A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-23-3
Kategori
Effekt - toppuls
150W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
CAN
Kapacitans @ frekvens
8,7pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
2
Grad
Automotive
Spänning - backspänning (typ)
33V (max.)
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - genombrott (min)
36V
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
56V
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,7A (8/20µs)