VCAN33A2-03G-E3-08
DigiKeys produktnummer
112-VCAN33A2-03G-E3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-VCAN33A2-03G-E3-08CT-ND - Remsbit (CT)
112-VCAN33A2-03G-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VCAN33A2-03G-E3-08
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 56VC SOT323
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
56V Klämma 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-323
Kategori
Effekt - toppuls
140W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
CAN
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
8,4pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
2
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
33V (max.)
Inkapsling/låda
SC-70, SOT-323
Spänning - genombrott (min)
36V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
56V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,5A (8/20µs)