V8PAL50-M3/I
DigiKeys produktnummer
V8PAL50-M3/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
V8PAL50-M3/ICT-ND - Remsbit (CT)
V8PAL50-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V8PAL50-M3/I
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 50V 4A DO221BC
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 50 V 4A Ytmontering DO-221BC (SMPA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
V8PAL50-M3/I Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
400 µA @ 50 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
1400pF vid 4V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
DO-221BC (SMPA)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
50 V
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
4A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
430 mV @ 4 A