V35PWL63-M3/I | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | V35PWL63-M3/I |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 60V 35A SLIMDPAK |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 60 V 35A Ytmontering SlimDPAK |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - läckström @ Vr 700 µA @ 60 V |
Tillv. | Kapacitans @ Vr, F 4700pF vid 4V, 1MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Grad Automotive |
Artikelstatus Aktiv | Godkännande AEC-Q101 |
Teknologi | Monteringstyp |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 60 V | Inkapsling/låda |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 35A | Leverantörens enhetsförpackning SlimDPAK |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 680 mV @ 35 A | Arbetstemperatur - koppling -40°C-150°C |
Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |