V35PW10HM3/I
DigiKeys produktnummer
112-V35PW10HM3/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
112-V35PW10HM3/ICT-ND - Remsbit (CT)
112-V35PW10HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V35PW10HM3/I
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 100V 35A SLIMDPAK
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 100 V 35A Ytmontering SlimDPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
V35PW10HM3/I Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - läckström @ Vr
1 mA @ 100 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
2500pF vid 4V, 1MHz
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
100 V
Leverantörens enhetsförpackning
SlimDPAK
Ström - likriktat medelvärde (Io)
35A
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
880 mV @ 35 A
Basproduktens nummer
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)