V30K45-M3/H
DigiKeys produktnummer
V30K45-M3/HTR-ND - Remsa och spole (TR)
V30K45-M3/HCT-ND - Remsbit (CT)
V30K45-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V30K45-M3/H
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 45V 30A FLATPAK
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 45 V 30A Ytmontering FlatPAK (5x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
V30K45-M3/H Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
2 mA @ 45 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
4000pF vid 4V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
FlatPAK (5x6)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
45 V
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
30A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
630 mV @ 30 A