V2PL45HM3/H
DigiKeys produktnummer
V2PL45HM3/HGITR-ND - Remsa och spole (TR)
V2PL45HM3/HGICT-ND - Remsbit (CT)
V2PL45HM3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V2PL45HM3/H
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 45V 2A DO219AD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 45 V 2A Ytmontering DO-219AD (MicroSMP)
Kategori
Ström - läckström @ Vr
350 µA @ 45 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
300pF vid 4V, 1MHz
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
45 V
Leverantörens enhetsförpackning
DO-219AD (MicroSMP)
Ström - likriktat medelvärde (Io)
2A
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
560 mV @ 2 A
Basproduktens nummer
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)