V2FL45-M3/H
DigiKeys produktnummer
V2FL45-M3/HGITR-ND - Remsa och spole (TR)
V2FL45-M3/HGICT-ND - Remsbit (CT)
V2FL45-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V2FL45-M3/H
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 45V 2A DO219AB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 45 V 2A Ytmontering DO-219AB (SMF)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
V2FL45-M3/H Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
570 µA @ 45 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
270pF vid 4V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
DO-219AB (SMF)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
45 V
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
2A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
560 mV @ 2 A