V2FL45-M3/H | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | V2FL45-M3/H |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 45V 2A DO219AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 45 V 2A Ytmontering DO-219AB (SMF) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | V2FL45-M3/H Modeller |
Kategori | Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 570 µA @ 45 V |
Serie | Kapacitans @ Vr, F 270pF vid 4V, 1MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Teknologi | Leverantörens enhetsförpackning DO-219AB (SMF) |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 45 V | Arbetstemperatur - koppling -40°C-150°C |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 2A | Basproduktens nummer |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 560 mV @ 2 A |