V25PN60-M3/87A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 24 843
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 12 800
Datablad
Nexperia USA Inc.
Dioder 60 V 6,4A Ytmontering TO-277A (SMPC)
TO-277A
eSMP® Package Evolution
V25PN60-M3/87A
DigiKeys produktnummer
V25PN60-M3/87A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V25PN60-M3/87A
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 60V 6.4A TO277A
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
590 mV @ 25 A
Tillv.
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Ström - läckström @ Vr
6 mA @ 60 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
TO-277A (SMPC)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
60 V
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
6,4A