V10KM120CHM3/H
DigiKeys produktnummer
112-V10KM120CHM3/HTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
V10KM120CHM3/H
Beskrivning
DIODE ARR SCHOTTKY 120V FLATPAK
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Diodmatris 1 par gemensam katod 120 V 3,9A Ytmontering 8-PowerTDFN
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillverkare
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Ström - läckström @ Vr
200 µA @ 120 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur - koppling
-40°C-175°C
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Diodkonfiguration
1 par gemensam katod
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Schottky
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
120 V
Inkapsling/låda
8-PowerTDFN
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod)
3,9A
Leverantörens enhetsförpackning
FlatPAK (5x6)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
830 mV @ 5 A