TLZ6V8C-GS18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener 6.8 V 500 mW Ytmontering SOD-80 MiniMELF
TLZ6V8C-GS18
DigiKeys produktnummer
TLZ6V8C-GS18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TLZ6V8C-GS18
Beskrivning
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
2 µA @ 4 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Effekt - max
500 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
8 Ohms