TLZ12-GS18
DigiKeys produktnummer
112-TLZ12-GS18TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-TLZ12-GS18CT-ND - Remsbit (CT)
112-TLZ12-GS18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TLZ12-GS18
Beskrivning
DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 12 V 500 mW Ytmontering SOD-80 MiniMELF
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
12 Ohms
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Effekt - max
500 mW