SS15P3S-M3/86A
DigiKeys produktnummer
SS15P3S-M3/86AGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SS15P3S-M3/86AGICT-ND - Remsbit (CT)
SS15P3S-M3/86AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SS15P3S-M3/86A
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 30V 15A TO277A
Detaljerad beskrivning
Dioder 30 V 15A Ytmontering TO-277A (SMPC)
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
570 mV @ 15 A
Tillv.
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Ström - läckström @ Vr
1 mA @ 30 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
TO-277A (SMPC)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
30 V
Arbetstemperatur - koppling
200°C (max.)
Ström - likriktat medelvärde (Io)
15A