SMF26A-E3-18
DigiKeys produktnummer
SMF26A-E3-18GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMF26A-E3-18GICT-ND - Remsbit (CT)
SMF26A-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMF26A-E3-18
Beskrivning
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO219AB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
42,1V Klämma 4,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-219AB (SMF)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
200W
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
230pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-65°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
26V
Inkapsling/låda
DO-219AB
Spänning - genombrott (min)
28,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42,1V