SMF24A-E3-08 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 14 562
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
I lager: 17
Diotec Semiconductor
Eaton - Electronics Division
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
38,9V Klämma 5,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-219AB (SMF)
DO-219AB SFM
SMF24A-E3-08
DigiKeys produktnummer
SMF24A-E3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
SMF24A-E3-08CT-ND - Remsbit (CT)
SMF24A-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMF24A-E3-08
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO219AB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
200W
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
244pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-65°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
24V
Inkapsling/låda
DO-219AB
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V