SMF17A-E3-18
DigiKeys produktnummer
SMF17A-E3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMF17A-E3-18
Beskrivning
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO219AB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27,6V Klämma 7,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-219AB (SMF)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
200W
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
324pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-65°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
17V
Inkapsling/låda
DO-219AB
Spänning - genombrott (min)
18,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,6V