SMF16A-E3-08
DigiKeys produktnummer
SMF16A-E3-08GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMF16A-E3-08GICT-ND - Remsbit (CT)
SMF16A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMF16A-E3-08
Beskrivning
TVS DIODE 16VWM 26VC DO219AB
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26V Klämma 7,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-219AB (SMF)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
200W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
343pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-65°C-175°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
16V
Inkapsling/låda
DO-219AB
Spänning - genombrott (min)
17,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
26V