SMCJ64A-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
I lager: 474
YAGEO
YAGEO
I lager: 221
103V Klämma 14,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ64A-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ64A-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ64A-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
14,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
64V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
71,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V