SMCJ54A-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Central Semiconductor Corp
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
I lager: 500
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
87,1V Klämma 17,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ54A-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ54A-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ54A-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
17,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
54V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
60V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
87,1V