SMCJ51CAHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
I lager: 572
I lager: 3 500
Datablad
I lager: 0
I lager: 955
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
I lager: 53
Similar
I lager: 475
STMicroelectronics
Bourns Inc.
82,4V Klämma 18,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ51CAHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ51CAHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ51CAHE3/57T
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMCJ51CAHE3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
18,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
51V
Spänning - genombrott (min)
56,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
82,4V