SMCJ48A-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
112-SMCJ48A-E3/9ATTR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMCJ48A-E3/9ATCT-ND - Remsbit (CT)
112-SMCJ48A-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ48A-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
77,4V Klämma 19,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
19,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
48V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
53,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
77,4V