SMCJ45CA-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
I lager: 300
72,7V Klämma 20,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ45CA-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ45CA-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ45CA-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
20,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
45V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
50V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
72,7V