SMCJ33CA-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 20 691
I lager: 7 106
Datablad
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Uppgradering
Littelfuse Inc.
Uppgradering
Similar
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
I lager: 799
53,3V Klämma 28,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ33CA-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ33CA-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ33CA-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,3V