SMCJ33CA-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ33CA-E3/9ATGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ33CA-E3/9ATGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ33CA-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ33CA-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
53,3V Klämma 28,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ33CA-E3/9AT Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,3V