SMCJ28CA-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 419
I lager: 127
Diodes Incorporated
I lager: 2 259
Microchip Technology
Uppgradering
I lager: 217
Uppgradering
Similar
Diotec Semiconductor
45,4V Klämma 33A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ28CA-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ28CA-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ28CA-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
33A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
28V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V