SMCJ28AHM3/I är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
45,4V Klämma 33A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ28AHM3/I
DigiKeys produktnummer
SMCJ28AHM3/I-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ28AHM3/I
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
28V
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
33A