SMCJ28A-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ28A-E3/9ATGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ28A-E3/9ATGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ28A-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ28A-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
45,4V Klämma 33A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
33A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
28V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V