SMCJ26A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ26A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ26A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ26A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ26A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
42,1V Klämma 35,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
35,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
26V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
28,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42,1V