SMCJ24C-E3/9AT har utgått och tillverkas inte längre.
I lager: 1 916
Similar
Bourns Inc.
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 407
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Bourns Inc.
43V Klämma 34,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ24C-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ24C-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ24C-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 43VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
34,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
43V