SMCJ24A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ24A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ24A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ24A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 38,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ24A-E3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
38,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V