SMCJ22CHE3/57T | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | SMCJ22CHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMCJ22CHE3/57T |
Beskrivning | TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AB |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 39,4V Klämma 38,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 38,1A |
Tillv. | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Artikelstatus Föråldrad | Grad Automotive |
Typ Zener | Godkännande AEC-Q101 |
Dubbelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 22V | Inkapsling/låda DO-214AB, SMC |
Spänning - genombrott (min) 24,4V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 39,4V | Basproduktens nummer |