SMCJ22A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ22A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ22A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ22A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 42,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ22A-E3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
42,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V