SMCJ18CAHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
I lager: 1 836
Datablad
I lager: 859
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
KYOCERA AVX
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
I lager: 669
29,2V Klämma 51,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ18CAHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ18CAHE3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ18CAHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMCJ18CAHE3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
51,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18V
Spänning - genombrott (min)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V