SMCJ188CAHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
I lager: 480
STMicroelectronics
I lager: 642
328V Klämma 4,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ188CAHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ188CAHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ188CAHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMCJ188CAHE3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
188V
Spänning - genombrott (min)
209V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
328V