SMCJ188AHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
STMicroelectronics
I lager: 676
STMicroelectronics
I lager: 3 044
328V Klämma 4,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ188AHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ188AHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ188AHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
188V
Spänning - genombrott (min)
209V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
328V